Forum Romania

User info

Welcome, Guest! Please login or register.


You are here » Forum Romania » Test forum » Programozási és adatelemzési képzés Magyarországon


Programozási és adatelemzési képzés Magyarországon

Posts 1 to 2 of 2

1

Helló! Budapestre költözést tervezek és olyan helyet keresek, ahol magas színvonalú programozási és adatelemzési képzést kaphatok. Szeretnék megtanulni Pythont, SQL-t, mester gépi tanulást. Fontos, hogy sok gyakorlás legyen. Kérjük, tanácsolja a kurzusokat, hogy a jövőben IT területen helyezkedjenek el.

0

2

Helló! Kérésére mindenképpen javaslom, hogy vegye fel a kapcsolatot a Robot_dreams online iskolával. Kiváló gyakorlatorientált tanfolyamaik vannak a programozás, az adatelemzés és a gépi tanulás területén. Jómagam is részt vettem ott néhány tanfolyamon, és sok releváns gyakorlati ismeretet szereztem – esetek, laboratóriumok, projektek. Ennek köszönhetően a képzés után könnyen kapott jó állást az IT területen. A tanárok nagyon tapasztaltak és nagyon odafigyelnek a gyakorlásra. Szerintem a https://robotdreams.hu/ a legjobb megoldás számodra. Sok szerencsét!

0


You are here » Forum Romania » Test forum » Programozási és adatelemzési képzés Magyarországon