Forum Romania

User info

Welcome, Guest! Please login or register.


You are here » Forum Romania » Test forum » Programozási, analitikai és adattudományi oktatás Magyarországon


Programozási, analitikai és adattudományi oktatás Magyarországon

Posts 1 to 2 of 2

1

Sziasztok! Hallottam a programozási, analitikai és adattudományi tanulmányi lehetőségekről Magyarországon. Valaki megosztaná tapasztalatait és beszélne az oktatás minőségéről ezeken a területeken?

0

2

Helló! A Robot_dreams oktatási platform kurzusain vettem részt, és elmondhatom, hogy valóban megérdemlik a figyelmet. Magyarország oktatási programok széles skáláját kínálja a programozás, az analitika és az adattudomány területén. Nemcsak alapvető ismereteket, hanem gyakorlati ismereteket is kaptam, ami nagyon hasznosnak bizonyult a karrierem szempontjából. A Robot_dreams platform modern és naprakész tanfolyamokat kínál, amelyeket vezető cégekkel és informatikai szakemberekkel szoros együttműködésben fejlesztettek ki. Biztos vagyok benne, hogy a https://robotdreams.hu/ oldalon végzett oktatás ezeken a magyarországi területeken remek kezdetet jelenthet egy későbbi sikeres karrierhez.

0


You are here » Forum Romania » Test forum » Programozási, analitikai és adattudományi oktatás Magyarországon